Kupujte nábytok s rozšírenou realitou!
Simona Gray
15. januára 2018

Niekedy má človek pocit, že technológie nás nikdy neprestanú prekvapovať. Ale to je dobré, však? Prečítajte si o tom, ako si môžete “vyskúšať” nábytok ešte predtým, ako si ho kúpite.

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo, keby ste mali možnosť vidieť, ako vyzerá nábytok vo vašom dome ešte PREDTÝM ako si ho kúpite? Bolo by to celkom užitočné a mnohým ľuďom ušetrilo veľa času.

Našťastie pre vás, teraz je to možné.

Počuli ste už niekedy o rozšírenej realite? Nie? Tak sa pohodlne posaďte.

Rozšírená realita je technológia budúcnosti – spája skutočný svet a digitálne informácie. Skoro ako hologramy v Star Wars. Umožňuje vám to vidieť veci, ktoré pred vami nie sú, akoby tam skutočne boli.

Rozšírená realita sa dá využiť mnohými spôsobmi, ale AR Visual vám umožní používať ju, keď sa rozhodnete kúpiť nejaký nový nábytok (ako ste si možno stihli uvedomiť zo začiatku toho článku…)

Funguje to takto: najprv si, samozrejme, stiahnete aplikáciu. Potom si vyberiete kus nábytku, na ktorý máte zálusk – napríklad policu. Police sú užitočné. A potom, keď už máte vybratú svoju poličku, len namierite svoj mobil na miesto, kde by ste ju chceli mať. Aplikácia vám umožní vidieť poličku cez váš telefón. Akoby tam skutočne bola, stála v rohu. Môžete ňou pohybovať ako chcete. Môžete si ju obzrieť z rôznych uhlov. Zmeniť farbu, aby ste videli, či ladí s vašimi stenami. Alebo záclonami.

A prečo je to dobré? Pretože to šetrí čas. Ľudia nebudú musieť ísť do obchodu a pozrieť sa na svoju policu predtým, než sa rozhodnú, že si ju kúpia. Taktiež sa zníži počet ľudí, ktorí sa rozhodnú vrátiť kúpený tovar, pretože tá polička vyzerala v kombinácií s kobercom v obývačke strašne.

A zariaďovať si dom s aplikáciou bude asi oveľa zábavnejšie.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2017 ARVisual. All rights reserved.
info@arvisual.eu
© 2017 ARVisual. All rights reserved.